Synoda

Vážení přátelé, milí farníci,

chtěla bych vás znovu srdečně pozvat k rozhovorům a modlitbě ve třech synodálních setkáních, které se chystáme nyní v novém roce opět uskutečnit, a to od úterý 25. ledna.

Minulá setkání, která proběhla v listopadu a prosinci loňského roku byla velmi přínosná a milá, a proto bychom nyní chtěli v těchto setkáních pokračovat.

Důležité informace pro ty z vás, kteří se budete chtít přihlásit:

U vchodu na stolku v kostele sv. Petra a Pavla jsou pro vás připraveny brožurky s tématy v tištěné podobě a také další materiály, se základními informacemi. Jsou tam papírky s názvy jednotlivých témat a krabička, do které můžete vhodit téma, které vás zaujalo. Utrhněte lísteček pouze s jedním tématem, zezadu na něj napište na sebe kontakt, abychom si případně mohli předat další informace a vhoďte do připravené krabičky. V neděli 23.ledna, bude tento výběr ukončen.

Pokud budete mít nějaké dotazy, můžete oslovit přímo mě, nebo O. Dmytra.

Přeji vám všem požehnané dny a těším se na společenství, které nám Pán s láskou nabízí, abychom byli obohaceni o sdílení a přítomnost Ducha Svatého.

Jaroslava Brunclíková

mob.: 603445721

mail.: brunclikova.jarka@gmail.com

Dokumenty:

Základní informace a pozváni na společnou cestu

Průběh synodálního procesu v ČR přehledně

Metodika vytvoření pracovních skupinek

Metodika setkání pracovní skupinky

Biblické inspirace pro práci ve skupinkách

Témata a otázky pro setkání v pracovních skupinkách

Leták

Diecézní synodální syntéza